Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Spotkanie informacyjne dla podmiotów prowadzących działalność w zakresie akwakultury na terenie województwa wielkopolskiego. Wyróżniony

Szanowni Państwo,

W związku z przewidywanym ogłoszeniem Prezesa ARiMR w sprawie możliwości składania wniosków o dofinansowanie w zakresie środka 2.5 "Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe” objętego Programem Operacyjnym  "Rybactwo i Morze 2014-2020” zapraszamy, podmioty prowadzące działalność w zakresie akwakultury na terenie województwa wielkopolskiego, na spotkanie informacyjne dotyczące zasad przyjmowania wniosków o dofinasowanie.

Przedmiotowe spotkanie odbędzie się w dniu 05 lutego 2018 r. o godz. 9.00  w salce szkoleniowej ARiMR ul. Strzeszyńska 36, 60-479 Poznań.

Przewidywany czas szkolenia to około 2 godziny. Po szkoleniu pracownicy Agencji będą do dyspozycji potencjalnych wnioskodawców celem udzielenia indywidualnych odpowiedzi i wyjaśnień  związanych z planowanym naborem wniosków.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o oddelegowanie jednej

osoby z gospodarstwa rybackiego oraz potwierdzenie udziału w szkoleniu

z podaniem następujących danych:

- imię i nazwisko uczestnika

- nazwa gospodarstwa rybackiego

- adres gospodarstwa rybackiego

Potwierdzenie udziału prosimy kierować telefonicznie lub mailem do pracowników w terminie do 02-02-2018 r.:

Pan Jerzy Czyżak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

<Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;nr tel. 61 845 56 40

Pan Dariusz Świerczyński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

<Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; , nr  tel. 61 845 56 08

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.