Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

"Smaki Pojezierza-VII Regionalny Dzień Rybaka" Wyróżniony

Szanowni  Państwo,

z przyjemnością  informujemy,  iż dnia 19 maja 2018 r. w Kłodawie odbył się kolejny piknik pod nazwą : „Smaki Pojezierza-VII Regionalny Dzień Rybaka”.

Piknik otworzył Prezes RLGD wraz z zaproszonymi na scenie goścmi.  Prezes  Kazimierz Szmid otrzymał Odznakę Honorową  za Zasługi dla Województwa Lubuskiego. Dyplom wraz z Odznaką wręczył Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego Pan Mirosław Marcinkiewicz.

Za zasługi na rzecz "Pojezierza Dobiegniewskiego" wręczone zostały przez Prezesa i Wiceprezesa Tadeusza Bednarczuka statuetki "Rybak Pojezierza" odebrali je: Pan Andrzej Kwiatkowski i  Pan Zbigniew Śpiewak.    

 W ramach pikniku organizowane były konkursy dla dzieci w trzech różnych kategoriach wiekowych oraz konkurs dla kół gospodyń wiejskich  . Konkurs  Wędkarski „Złów i wypuść”  dla dzieci klas 1-3. Konkurs „Wiedzy o Akwakulturze” w dwóch kategoriach wiekowych dla uczniów klas 4-6 i klas 6-8. Natomiast konkurs kulinarny był adresowany do kół gospodyń wiejskich z obszaru gminy Kłodawa . W ramach przeprowadzonych konkursów na scenie przez Prezesa RLGD „Pojezierze Dobiegniewskie” zostały wręczone wartościowe nagrody rzeczowe.

  Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci młodszych, które mogły powędkować w basenach rozłożonych przy stoisku promocyjnym RLGD „Pojezierze Dobiegniewskie” jak i osób starszych, które z chęcią sięgały po publikacje dotyczące obszaru działania RLGD ‘Pojezierze Dobiegniewskie”.

Piknik zakończył występ zespołu „Power Play” przy którym bawili się zebrani goście.

Poniżej fotorelacja:

DSC 0738

DSC 0751

 

DSC 0754

 DSC 0756

 

DSC 0765

DSC 0633

 DSC 0640

DSC 0672

DSC 0677

 DSC 0791

 

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.