Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Szkolenie dla Zarządu, Rady, Komisji Rewizyjnej i pracowników biura

Szanowni Państwo inforujemy, iż dnia 30 maja 2019 roku w Willi Stanisław w Chrapowie odbędzie się szkolenie dla członków Zarządu, Rady, Komisji Rewizyjnej i pracowników biura z zakresu Stowarzyszenia (LGD) oraz rybactwo śródlądowe jako beneficjent Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego (EFMR) na okres 2021-2027 .

Szkolenie odbywa się zgodnie z Planem szkoleń dla członków organu decyzyjnego i pracowników biura stanowiącym załączanik nr 7 do Umowy Ramowej.

Zadanie realizowane jest  w ramach działania 4.2 Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność, w tym koszty bieżące i aktywizacja priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej objętego Programem Operacyjnym  „Rybactwo i Morze” 2014-2020  - Koszty bieżące i aktywizacja na rok 2019.

Operacja Koszty bieżace i aktywizacja na rok 2019 współfinansowania jest  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w wysokości 270 000, 00 zł (wartości szkolenia wynosi 4 500,00 zł).

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.