Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Ankieta monitorująca Wyróżniony

Szanowni Państwo, w związku z prowadzonym monitoringiem bieżącym wskaźników produktu do zrealizowania w Ramach Lokalnej Strategii Rozwoju, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wskazanie przedsięwzięć, które chcieliby Państwo w ramach realizacji operacji współfinasowanych w ramach realizacji lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność, objętych Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.

Prosimy o wypełnienie ankiety z załącznika oraz przesłanie jej scanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o złożenie jej osobiście w biurze RLGD „Pojezierze Dobiegniewskie” ul. Mickiewicza 7 w Dobiegniewie w terminie do 15 października 2019 roku.

Prosimy także o kontakt telefoniczny (505 206 991), mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobisty w celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących wsparcia w ramach Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.

Dane uzyskane w ramach analizy pozyskanych ankiet umożliwią nam dostosowanie założonych w Lokalnej Strategii Rozwoju wskaźników produktu do oczekiwań lokalnej społeczności w formie zmian w przedmiotowym zakresie.

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.