Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Kampania promocyjna - Skwierzyna

Szanowni Państwo,

14 sierpnia w ramach kampani informacyjnej na terenie Parku Ryb  w Skwierzynie dbyło się spotkanie integracyjno-informacyjno-promocyjne.

Odwiedzającym serwowaliśmy przysmaki z lokalnych ryb, klasyczną pajdę chleba ze smalcem oraz lokalne wypieki. W ramach promocji rozpowszechniano gadżety promocyjne.

Podczas imprezy zainteresowani potencjalni beneficjenci informowani byli o możliwości skorzystania ze środków finansowych na tworzenie lub rozwój działalności gospodarczej w ramach realizacji operacji współfinansowanych z  Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020 a także o już zrealizowanych projektach.

W imprezie uczestniczyli mieszkańcy, dzieci i młodzież, przedstawiciele samorządu oraz lokalni przedsiębiorcy.

Zadanie współfinansowane zostało przez Unię Europejską w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 w zakresie działania „Koszty bieżące i aktywizacja".

W tym samym dniu nad Rzeką Wartą również w Skwierzynie odbyły się zawody spławikowo-gruntowe o Puchar Prezesa ZO PZW w Gorzowie Wlkp. Zawody zorganizowane były dla Prezesów, V-ce Prezesów Kół, Członków Zarządu Okręgu  i Organów Okręgowych.

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.