Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Kampania promocyjna - Dobiegniew Wyróżniony

Szanowni Państwo,

W dniu 30 sierpnia  br. mieliśmy przyjemność gościć ze stoiskiem promocyjnym na terenie Plaży w miejscowości Osiek (gmina Dobiegniew).

Jak zawsze stoisko nasze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, odwiedzali nas mieszkańcy oraz turyści goszczących na pobliskim kampingu, przedstawiciele samorządu oraz lokalni przedsiębiorcy. Odwiedzającym serwowaliśmy lokalne ryby wędzone, pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem, pasty i pulpety rybne oraz lokalne wypieki. W ramach promocji rozpowszechniano gadżety promocyjne. Dzieci młodsze z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zabawie w łowienie rybek. Dodatkową atrakcją był basen z rybami żywymi hodowanymi przez lokalnego rybaka.

Podczas imprezy zainteresowani potencjalni beneficjenci informowani byli o możliwości skorzystania ze środków finansowych  na tworzenie lub rozwój działalności gospodarczej w ramach realizacji operacji współfinansowanych z  Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020 a także o już zrealizowanych projektach.

Zadanie współfinansowane zostało przez Unię Europejską w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 w zakresie działania „Koszty bieżące i aktywizacja”.

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.