Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Wojewódzkie Święto Plonów - Żagań

W dniu 05 września 2021 r. Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Dobiegniewskie" wzięła udział w XXII Lubuskim Święcie Plonów w Żaganiu.

Uroczystość rozpoczęła  się mszą świętą dziękczynną za tegoroczne plony w intencji lubuskich rolników następnie korowód dożynkowy przeszedł do parku w podzamczu.

Podczas święta odbył  się konkurs na Najpiękniejszy Wieniec. Park wypełniły stoiska wystawiennicze i promocyjne. Prezentowano lokalne produkty rolnicze. Nasze stowarzyszenie propagowało spożywanie ryb produkowanych przez rybaków z terenu Pojezierza Dobiegniewskiego. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem przybyłych gości. 

 Podczas imprezy zainteresowani  potencjalnych beneficjenci  informowani byli o możliwości skorzystania ze środków finansowych  na tworzenie lub rozwój działalności gospodarczej w ramach realizacji operacji współfinansowanych z  Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

Operacja jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

 

 

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.