Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Spotkanie w Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Gorzowie Wielkopolskim

W dniu 1 marca br.  członkowie Zarządu RLGD Pojezierze Dobiegniewskie - Pan Kazimierz Szmid - Prezes, Pan Tadeusz Bednarczuk – Wiceprezes oraz Pan Andrzej Gogler – Skarbnik spotkali się z nowowybranym Prezesem Zarządu  Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Gorzowie Wielkopolskim Panem Janem Włodarczakiem oraz nowowybraną dyrektor biura okręgu Panią Agnieszką Cackowską.

Podczas spotkania poruszone zostały tematy związane z pracami nad  przyszłą Lokalną Strategią Rozwoju,  w tym przede wszystkim te związane z tzw. „rybackością” obszaru działania RLGD „Pojezierze Dobiegniewskie”. Członkowie Zarządu RLGD zwrócili się z prośbą o zaangażowanie oraz pomoc
w przedmiotowym zakresie, jednocześnie dziękując za dotychczasowe wsparcie w poprzednim oraz aktualnym okresie programowania w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

W związku z ponownym wyborem Pana Jana Włodarczaka na prezesa złożono gratulacje oraz podziękowano za dotychczasową współpracę, natomiast Pani Agnieszce Cackowskiej podziękowano za dotychczasowe zaangażowanie w działalność RLGD oraz życzono pomyślności w pracy na nowym stanowisku.

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.