Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Stoisko promocyjne w Łącznicy

Szanowni Państwo,

1 czerwca 2022 r. gościliśmy ze stoiskiem  promocyjnym w Łącznicy. Odwiedzili nas mieszkańcy, lokalni przedsiębiorcy przedstawiciele samorządu a przede wszystkim dzieci w dniu ich święta.  Klasycznie częstowaliśmy lokalnymi rybami w różnych postaciach, była ryba wędzona, pierogi  z rybą, ryba w zalewie, oraz pasta rybna. Dla dzieci i młodzieży odbyły się konkursy „złów i wypuść” oraz „ekorysunek”. Dzieci bawiły się wspólnie z animatorem. Młodzi i dorośli uczestnicy imprezy mogli zapoznać się z gatunkami ryb hodowanych na obszarze RLGD.W ramach imprezy na Stawie Goszczanowskim w Goszczanowie młodzi wędkarze uczestniczyli w konkursie wędkarskim. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z wędką. Wszystkim najmłodszym wędkarzom gratulujemy.

Stoisko zorganizowane w ramach „Animowania realizacji strategii kierowanej przez społeczność w celu ułatwienia wymiany między zainteresowanymi podmiotami, aby zapewniać informacje i propagować strategię oraz aby wspierać potencjalnych beneficjentów w celu opracowywania operacji i przygotowywania wniosków” w ramach „Kosztów związanych z organizacją oraz uczestnictwem LGD w wydarzeniach promocyjnych, kulturalnych, szkoleniowych" w ramach kosztów „Kosztów bieżących  i aktywizacji na rok 2022".

Zadanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014-2020.

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.