Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Lubuskie Święto Plonów w Zwierzynie

W dniu 4 września 2022 r. Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Dobiegniewskie" wzięła udział w XXIII Lubuskim Święcie Plonów w Zwierzynie.

Uroczystość rozpoczęła  się mszą świętą dziękczynną za tegoroczne plony w intencji lubuskich rolników następnie kolorowy korowód dożynkowy przeszedł na stadion KS Pionier Zwierzyn

Zespół Macierzanka zachwycił zaprezentowanym obrzędem dożynkowym podczas, którego do wspólnego tańca zostali zaproszeni przybyli goście.

Podczas święta odbył  się konkurs na Najpiękniejszy Wieniec. Na stoiskach promocyjnych prezentowano lokalne produkty rolnicze i rzemieślnicze. Gminy i koła gospodyń wiejskich częstowały smacznymi przekąskami.. Nasze stowarzyszenie tradycyjnie propagowało spożywanie ryb słodkowodnych produkowanych przez rybaków z terenu Pojezierza Dobiegniewskiego. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem przybyłych gości. 

 Podczas imprezy zainteresowani  potencjalnych beneficjenci  informowani byli o możliwości skorzystania ze środków finansowych  na tworzenie lub rozwój działalności gospodarczej w ramach realizacji operacji współfinansowanych z  Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

Operacja jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.