Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Konkurs "My i Ryby" - II edycja

Celem II edycji konkursu pn. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas" jest upowszechnienie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców – o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce.

II edycja naszego konkurs organizowana jest w trzech kategoriach wiekowych dla dzieci szkół podstawowych ( klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-8) i trwa od 21 listopada 2022 r. do 3 marca 2023 r.

Spośród nadesłanych przez uczniów prac konkursowych zostaną wybrane   3 najlepsze w każdej kategorii wiekowej w każdym z 16 województw. Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, zaś pozostali – wyróżnienia i dyplomy. Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce Informacja i promocja PO RYBY 2014-2020 (https://www.gov.pl/web/rolnictwo/Konkurs-myiryby). Wszelkie dodatkowe pytania można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..p

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.