Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Konferencja podsumowująca działania w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju PO Rybactwo i Morze na lata 2014-2020.

Szanowni Państwo,

w dniu 12 maja br. w Ośrodku Wypoczynkowym  Łubu Dubu  w Dankowie odbyła się Konferencja  podsumowująca działania w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju PO Rybactwo i Morze na lata 2014-2020.

Wśród przybyłych zaproszonych gości mieliśmy przyjemność ugościć  z Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze Dyrektora Departament Rolnictwa, Zasobów Naturalnych, Rybactwa i Rozwoju Wsi Pana Wojciecha Kozieję oraz Kierownika Wydziału Pana  Mariusza Kopaczewskiego wraz z pracownikami, Starostę powiatu strzelecko-drezdeneckiego Pana Bogusława Kierusa wraz z Wicestarostą Panem Pawłem Antczakiem, Wójta Gminy Zwierzyn Pana Karola Neumanna, Zastępcę wójta Gminy Kłodawa Pana Andrzeja Kwiatkowskiego, Sekretarza Gminy Strzelce Krajeńskie Pana Mateusza Karkoszkę, Dyrektor Biura Okręgu PZW w Gorzowie Wielkopolskim Panią Agnieszkę Cackowską oraz Zarząd RLGD i członków naszej grupy rybackiej.

Prezes RLGD „Pojezierze Dobiegniewskie” Pan Kazimierz Szmid  otworzył Konferencję witając zebranych gości.

Konferencję  podsumowującą działania w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju za mijający okres programowania poprowadziła Kierownik biura RLGD „Pojezierze Dobiegniewskie” Pani Agnieszka Berlińska. Tematami spotkania było poinformowanie uczestników o realizacji celów
i wskaźników wynikających z LSR,  podsumowanie wdrażania PO Rybactwo i Morze oraz przestawienie  wybranych zrealizowanych operacji  w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014-2020.

Na koniec spotkania został wyświetlony krótki film o zrealizowanych projektach w ramach PO Rybactwo i Morze na  lata 2014-2020 ( Link poniżej).

https://youtu.be/2vXd0c60Se0

 

 

 

 

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.